Ренат Кузьмін програв суд Андрію Парубію

Ренат Кузьмін програв суд Андрію Парубію Ренат Кузьмін. Фото: donbass.ua

"Суд відмовив у задоволенні позову, мотивувавши своє рішення тим, що оскаржувані дії є діями відповідача як Голови Верховної Ради України під час проведення пленарного засідання, а не як кандидата у народні депутати", – ідеться у повідомленні прес-служби судової влади, інформують в "УП". Об этом сообщает МАРКЕТИНС со ссылкой на СМИ.

"Вказані заяви Парубія як Голови ВРУ не є формою політичної агітації, а його повідомлення не висвітлює діяльності відповідача, як кандидата у народні депутати", – пояснили в суді.

Напередодні до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов Рената Кузьміна до голови Верховної Ради й кандидата у народні депутати Андрія Парубія.

Серед вимог позову – визнання протиправним звернення Андрія Парубія до СБУ, ГПУ, ДПС з вимогою надати відомості щодо проживання Рената Кузьміна протягом останніх 5 років на території України.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія скасувала реєстрація Рената Кузьміна як кандидата на парламентських виборах. Рішення було прийнято одностайно. Ренат Кузьмін був 35 номером у списку партії "Опозиційна платформа — за життя".

Читайте також: Долар досяг мінімуму із 30 серпня 2017 року, – НБУ


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/renat_kuzmin_prograv_sud_andriyu_parubiyu_296415.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя